Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - J. Kunderi tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Kodu Kadrioru serval

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: индукция, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: телевидение, возможность варианта с мебелью, мебель, стеклопакет, комнаты по-отдельности
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается

Üürile anda valgusküllane, värskelt remonditud kodu Kadrioru serval.

Otsime oma armsasse ja valgusküllasesse korterisse kohusetundlikku üürnikku. Korter asub suurepärases asukohas, kus Kesklinna mugavused ja Kadrioru vaikus on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Korterist ja majast:

Värske ilme: Sel kevadel läbis korter põhjaliku värskenduskuuri, sh värviti laed, seinad ning paigaldati uus põrand. Kõik tekstiilid on läbinud süvapuhastuse. Köögis on täiesti uus nõudepesumasin ja külmik.

Renoveeritud maja: Kogu elumaja on sel talvel täielikult renoveeritud.

Sissekolimiseks valmis: Korter on vaba ja ootab uut elanikku. Ootame korterisse elanikku, kes planeerib jääda vähemalt aastaks, kuid eelistame pikaajalist üürnikku.

Üüritingimused:
Korter on kohe vaba.
Üürileping sõlmitakse otse omanikuga.
Märkus maakleritele: Palume antud kuulutusega seoses mitte tülitada.

Huvi korral võta julgelt ühendust ja tule vaatama, kas see on sinu uus kodu?

Маклеров просим не беспокоить.

Ссылка на объявления

Связаться с продавцом

Jaanus
Jaanus
Владелец
EST ENG
Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Связаться с продавцом
Jaanus
Jaanus
Владелец
550 € 14.1 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3356205
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 38.9 m²
этаж/Этажей 4/4
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:112:1700
Предоплата 550 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении
ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)