Сдаётся в аренду офисные площади, склад, производство, 294 m² - Turu tn 37, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Viilhall/tööstushoone ja saun!

общая площадь 294 m²

Санитарное помещение: сауна, душ
Подробнее: промышленное напряжение

Üürile anda tööstuspind Tartu linnas.

RENDITAVAD PINNAD:
• Viilhall (külm + tööruum + saun): 294 m²
• Külm ladustamis- või tootmispind 220 m² (üürile tuleb ainult osa viilhallist)
• Soojendusega tööruum (õhksoojuspump) 37 m²
• Riietus- ja pesuruum saunaga, WC ( 37 m²)

MUGAVUSED JA TURVALISUS
• Tasuta parkimine maja ees
• Kaameravalve parklas, sissepääsude juures ja trepikojas
• Hooned on valve all
• Tööstusvool, vesi ja kanalisatsioon olemas
• Hea ligipääs ja asukoht äripiirkonnas

LEPINGU TINGIMUSED
• Esimese kuu üür: 1100€
• Tagatisraha: 1100€
• Kinnisvarabüroo vahendustasu: 1100€
• Lisanduvad kõrvalkulud: elekter, vesi, kanalisatsioon, koristus, prügi
• Kõikidele hindadele lisandub käibemaks v.a kinnisvarabüroo vahendustasule.

Hoone asub suurepärases asukohas ja ühendus on hea. Ruumid sobivad mitmesugusteks äritegevusteks.
Ümbruses on palju äri- ja büroohooneid.

Tunned huvi ruumide vastu, tekkis küsimusi? Võta julgelt ühendust, tule kohale ja vaatame koos ruumid üle.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
1 100 € 3.74 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3876510
Общая площадь 294 m²
Этажей 1
Год постройки 2000
Состояние в хорошем состоянии
Номер кадастры 79508:058:0004
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)