Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Õle tn 1, Pelgulinn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Hubane 2-toaline kodu ajaloolises majas

каменный дом

Санитарное помещение: душ, новый трубопровод, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Кухня: холодильник, кухонная мебель
Подробнее: комнаты по-отдельности, бесплатная парковка, паркет, стеклопакет, мебель
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается, соседский дозор, бронированая дверь
Окрестность: в городе, дороги в хорошем состоянии, море поблизости

Üürile anda suurepärase asukohaga 38,3 m² suurune 2-toaline korter Pelgulinna alguses.

Õle 1 korterelamu paikneb kohas, kus nutikas disain ja mugav funktsionaalsus kohtuvad. Hoone asub logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel linna südamest, ühistranspordi vahetus läheduses ning mugava ligipääsuga ümberkaudsetelt tänavatelt.

MAJA

1930ndate aastate alguses rajatud Tallinna-tüüpi kivist trepikoja ja püstpalkseintega sarmikas elamu läbis põhjaliku renoveerimise 2012. aastal. Tööde käigus soojustati seinad, paigaldati uus puidust välisfassaad ja plekk-katus ning uuendati veevarustus ja kanalisatsioon. „Hoovid korda“ projekti raames korrastati ka maja sisehoov, kus kasvavad kaks põlist tamme.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS

Korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, eraldi köök, vannituba ning esik garderoobiga.

Kahekordsed aknad avanevad nii tänava kui ka sisehoovi poole, muutes korteri meeldivalt valgusküllaseks. Interjööris annavad iseloomu originaalsed renoveeritud puituksed ja ajastuhõngulised pabertapeedid.

Põrandaid katab naturaalne puitparkett. Vannitoa põrandad ja seinad on viimistletud keraamiliste plaatidega.

SISUSTUS

Korter üüritakse koos piltidel nähtava mööbliga.

Tegemist on täielikult möbleeritud koduga. Olemas on pesumasin, külmik, gaasipliit ja õhupuhasti.

KOMMUNAALKULUD

Küte on lahendatud gaasikütte baasil, mis tagab mõistlikud kommunaalkulud. Korter asub teisel korrusel ning on loomulikult soe elamispind. Majas tegutseb hästi toimiv korteriühistu ning elanikud on rahulikud.

PARKIMINE

Parkimine on tasuta maja ees tänaval.

ÜMBRUSKOND

Korter asub Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses ning ka Toompea ja vanalinn jäävad vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Lähistel on rohkelt poode ja kohvikuid ning väga hea ühistranspordiühendus – buss, troll, tramm ja rong. Piirkonnas asub mitmeid koole ja lasteaedu ning head sportimisvõimalused. Lähim mererand paikneb 2,5 km kaugusel.

Huvi korral võtke palun ühendust, et leppida kokku sobiv aeg korteriga tutvumiseks.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha ning maakleritasu koos käibemaksuga.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
600 € 15.7 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3839951
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 38.3 m²
этаж/Этажей 2/3
Состояние обновлённый
Номер кадастры 78408:803:6180
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)