Сдаётся в аренду квартира, 3 комнатная - Liivalaia tn 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Möbleeritud kodu, kesklinna mugavus

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: газовая плита, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: паркет, стеклопакет, мебель, бесплатная парковка
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается
Окрестность: в округе квартирные дома, находится в центре города, дороги в хорошем состоянии, соседи вокруг

Üürile anda soe ja hubane möbleeritud kodu suurepärases asukohas – otse Liivalaia tänava tuiksoonel, kus kõik eluks vajalik on vaid mõne minuti kaugusel. 3-toaline korter asub maja 3. korrusel, on kenasti renoveeritud ning sisustatud kõige vajalikuga – sinu ülesandeks jääb vaid sisse kolida ja luua endale mõnus kodutunne.

KORTER
51 m² suurune kodu pakub praktilist ja mugavat planeeringut: elutuba koos poolavatud köögiga, kaks magamistuba, duširuum koos tualetiga, esik ning panipaik, kuhu saad mugavalt paigutada kõik igapäevaselt mittevajalikud esemed – alates koristustarvetest kuni hooajaväliste riieteni välja. Korter on maitsekalt renoveeritud ja stiilselt sisustatud. Kogu fotodel nähtav mööbel jääb üürniku kasutusse – vaja on vaid kohver lahti pakkida ja sisse kolida.

MAJA
Tegemist on 1962. aastal ehitatud tugeva kivimajaga. Majas on keskküte ning tsentraalne veevarustus (sh soe vesi). Trepikojad on hästi hooldatud ning majas käib regulaarselt koristaja, tagades puhta ja meeldiva elukeskkonna. Külalised päästab mugavalt sisse fonolukk.

ASUKOHT
Liivalaia tn 5 asub kesklinna südames, kus elu käib täies rütmis. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed poed, erinevad söögikohad igale maitsele ja kõik eluks vajalikud teenused. Ühistranspordiühendus on suurepärane – lähedal asuvad trammi- ja bussipeatused tagavad kiire liikumise kõikidesse linnaosadesse.

PARKIMINE
Võimalus parkida auto tõkkepuuga hoovis.

KOMMUNAALKULUD
Tõsisema huvi korral küsi kommunaalkulude arveid tutvumiseks meilile. Sobiva TV- ja interneti teenuse pakkujaga saab üürnik ise otse lepingu sõlmida.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tasub üürnik:
- ühe kuu üüri ettamaksena
- tagatisraha 1 kuu üüri ulatuses
- vahendustasu, mis on 1 kuu üür + käibemaks

See kodu on suurepärane valik neile, kes hindab kesklinna mugavusi, väärtustades aega, kus kõikjale jõuab vaid paari minutiga.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
670 € 13.1 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3846324
Комнат 3
Спален 2
Общая площадь 51.3 m²
этаж/Этажей 3/5
Год постройки 1962
Состояние средний
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:106:1170
Класс энергоэффективности Отсутствует
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)