Сдаётся в аренду офисные площади, склад, склад, производство, производство, 1037.5 m² - Peterburi tee 44/5, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Mitmekülgsete laadimisvõimalustega laopind!

общая площадь 1037.5 m²

Üürile anda Peterburi tee vahetus läheduses lao/tootmispind. Mitmekülgsed laadimisvõimalusedtagavad väga hea ligipääsu ka suurema kaubatranspordiga.

Üüripinna suurus on kokku 1037,5 m².
Äripinnal on laadimine võimalik nii maaga tasapinnas kui ka estakaadilt.
Pinnal on kaks tõstväravat.
Ruumide lae kõrgus on 4,9m.
Olemas kontor ja WC.

Üürnikul on ruumidesse 24/7 ligipääs.

Parkimine on lahendatud mugavalt hoone sisehoovis.

Ruumid vabanevad aasta lõpus.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Kui antud objekt ei ole see, mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna.

Tutvuge teiste Peterburi tee 44 vabade pindadega siin:
https://re.ee/projektid/aripinnad/ladu-ja-tootmine/peterburi-tee-44-2/

RE Kinnisvara AS on tegutsenud 1995. aastast, olles üks vanimaid Eesti kinnisvaraettevõtteid.
Pakume kinnisvaraga seotud täisteenust:
- äri- ja elamispindade maaklerteenus
- kinnisvara hindamine laenu tagatiseks, sh kohtutele, finantsaruandluseks jne.
- äri- ja elukondlike arendusprojektide müügikorraldus
- kinnisvaraturu ja -projektide analüüs ja konsultatsioon
- kinnisvara seadustamine
Teeme koostööd kõigi Eesti pankade ja finantsasutustega. Meie eksperthinnangud on aktsepteeritud kõigi Eestis tegutsevate krediidiasutuste poolt.
Tutvu lähemalt re.ee.

RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST
Helista 66 88 666 või saada e-mail i****@R**.ee
https://facebook.com/re.kinnisvara
https://www.instagram.com/rekinnisvara/
https://ee.linkedin.com/company/re-kinnisvara

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
7 159 € 6.90 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3876542
Общая площадь 1037.5 m²
Номер кадастры 78403:315:0660
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)