Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Mardi tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Klaasitud rõdu,maaalune parkimine ja soodsad kulud

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: электрическая плита, площадь кухни 9 m², холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, новый трубопровод, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: балкон 9 m², бесплатная парковка, закрытый балкон, лифт, стеклопакет, мебель, комнаты по-отдельности, кладовка, подземный гараж, паркет
Связь и безопасность: Интернет, телефон, кабельное телевидение, лестничная площадка запирается, бронированая дверь

Üürile anda möbleeritud korter kesklinnas rõdu ja maa-aluse parkimiskohaga

Üürile anda mugav ja hästi läbimõeldud planeeringuga korter kesklinnas, kus kõik linnas elamiseks vajalik on jalutuskäigu kaugusel – poed, restoranid, ühistransport ja vaba aja veetmise võimalused.

Korter asub 5. korrusel, pakkudes avarat vaadet ning palju loomulikku valgust. Elutoast pääseb klaasitud rõdule, kus saab nautida rahulikku hetke nii suvel kui ka jahedamal ajal.

Korter on täielikult möbleeritud ja valmis sissekolimiseks. Köök on elutoast eraldi ning varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kodumasinate ja toidunõudega.
Korteris on olemas panipaik, lisaks kuulub kasutusse panipaik keldrikorrusel, mis annab lisaruumi hoiustamiseks.
Korteri üheks suurimaks väärtuseks on maa-alune parkimiskoht – auto on alati turvaliselt ja soojas ning talvel võib lumekaapimise mure unustada.

Mugavuse ja hea sisekliima tagavad kaasaegsed tehnilised lahendused:
Tsentraalne soojustagastusega sundventilatsioon, mis tagab värske ja hapnikurikka õhu.
Radiaatoritele paigaldatud kütteregulaatorid, mis võimaldavad temperatuuri vastavalt aastaajale mugavalt seadistada

Korteri eelised:
*kesklinna südames ja samas liiklusest eemal
*avar vaade klaasitud rõdult
*möbleeritud korter
*eraldi köök koos kõige vajalikuga
*panipaik korteris ja keldrikorrusel
*maa-alune parkimiskoht
*kaasaegne soojustagastusega sundventilatsioon ja reguleeritav küte
*soodsad kommunaalid
- suvel u 80€ ja talvel u 190€. Lisanduvad vesi ja elekter.

Sissekolimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ette, 1 kuu deposiit ( tagastatakse üüriperioodi lõpul) ja maakleritasu 1 kuu üürisumma suuruses.

Kui otsid mugavat ja kvaliteetset kodu kesklinnas, kus kõik vajalik on käe-jala juures, siis see korter võib olla just sulle.

Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
750 € 13.6 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3844979
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 55.2 m²
этаж/Этажей 5/8
Год постройки 2016
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:111:0058
Класс энергоэффективности B
Предоплата 750 €
Счета лето/зима 80 € / 210 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)