Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, торговля, обслуживание, склад, производство, 340 m² - Kaluri tee 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

1.korruse kaubanduspind

общая площадь 340 m², каменный дом

Отопление и вентиляция: электрическое отопление
Подробнее: бесплатная парковка

Üürile anda Kaluri tee 5 hoones 1.korruse kaubanduspind 340m2.

* Sissepääs hoone üldtrepikojast, võimalik ehitada eraldi sissepääs ka hoovist
* Aknad avanevad hoovi ja otsasuunas
* Avatud planeering
* Ruum pakub erinevaid kasutusvõimalusi - büroo, kaubandus, väiketootmine

Üürile lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud.

Helista, küsi lisa ja tee oma pakkumine!

Meeleldi vastan lisaküsimustele ja korraldan visiidi objektile!

Samas hoones saadaval erinevaid bürooruume 25 - 190 m2.

Brem Kinnisvarabüroo on 10 aastase kinnisvaraalase kogemusega üks suuremaid kinnisvara omanikke Eestis. Aitame Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalselt läbiviidud tehingud. Tasuta konsultatsioon.

Lisainfo www.brem.ee

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
1 000 € 2.94 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/2088543
Общая площадь 340 m²
этаж/Этажей 1/2
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)