Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 5
Показать карту

1 Kalaranna tn 8/8-17, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Merevaatega ainus 5-toaline Kalarannas!

Этаж 4/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, ванная, ...

Ainulaadne võimalus! Müügile on tulnud kogu Kalaranna Kvartali ainus 5-toaline ...

5
155.7 m²
1 555 000 € 9 987 €/m²

1 Kalaranna tn 8/7-21, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tule tutvu valmis korteriga!

Этаж 4/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, новый ...

Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartali esimene ehitusetapp on valminud ning tulekul ...

3
77 m²
770 000 € 10 000 €/m²

6 Kalaranna tn 8/5-38, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Lõunapoolne 4-toaline saunaga, jahutus hinnas!

Этаж 5/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2024, новый, новый ...

4
101.4 m²
599 000 € 5 907 €/m²

1 Kalaranna tn 8/7-12, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Merevaade! Valmis korter! KM hinnas!

Этаж 3/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2024, новый, душ, новый ...

Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartal on valminud! Olles juba praegu Tallinna ...

2
38.6 m²
371 000 € 9 611 €/m²

4 Kalaranna tn 8/7-8, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Atraktiivne üüriobjekt äsja valminud Kalarannas!

Этаж 2/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, ...

Atraktiivne üüriobjekt, mille asukoht ja kvaliteet tagavad stabiilse tootluse!Kalaranna ...

1
34.7 m²
200 400 € 5 775 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%