Lääne-Virumaa, Rakvere, Kungla tn 5-12
Hea asukohaga ja sisustatud suur korter Rakveres!
Этаж 4/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1978, в хорошем ...
See siin pakkumises on väga heas korras ja täielikult renoveeritud kortermajas asuv ...
3
62.1 m²
89 000 € 1 433 €/m²