Kopli tn 63, Vaikne hoov, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Hubane korter
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, газовая плита, ...
Suur suletud oma hoov. Kaunilt renoveeritud hoones asub mugav korter mis asetseb kahel ...
4
84.2 m²
238 000 € 2 827 €/m²