Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 1
Показать карту
День клиента: N 21.05 17:30-19:30

3 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Annelinn, Kena koduke kõigi mugavustega!, Mõisavahe tn 58

SOE JA VALGUSKÜLLANE! MÖÖBEL! KONDITSIONEER JAHUT!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2003, обновлённый, плита ...

Oled oodatud kliendipäevale!Valgusküllane ja läbi maja planeeringuga mugav koduke! Suur panipaik, saun, konditsioneer jahutamiseks, mugav asukoht. Tule ja tunne selle kodu soojust! Müüki on tulnud 2-toaline korter läbi maja planeeringuga Mõisavahe tänaval, kõrge esimene korrus. Köetav pind on 56,4 m2, millest korter 49,4m2 ja panipaik 7 m2 (kantud kinnistusraamatusse ja kuulub ainult sellele korterile) + rõdu 3,3 m2. Korteri ...

День клиента: N 21.05 17:30-19:30
2
59.7 m²
135 000 € 2 261 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%