P. Pinna tn 6a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
MÜÜA HEA ASUKOHAGA AVAR JA VALGUSKÜLLANE KORTER!
Этаж 4/11, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2016, в хорошем ...
MÜÜA HEA ASUKOHAGA AVAR JA VALGUSKÜLLANE KORTER!Lähedal kõik mugavaks eluks vajalik: ...
3
72 m²
1 д назад
269 000 € 3 736 €/m²