186 000 €
Tedre tn 36, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
KRISTIINES AVAR KODU OOTAB SIND!
3 комнатная|62.4 m²|этаж 5/5 | 2 981 €/m²
KRISTIINES AVAR KODU OOTAB SIND!
HEA PAKKUMINE!
НОВАЯ КВАРТИРА В КРИЙСТИИНЕ С ЛУЧШЕЙ ПЛАНИРОВКОЙ!
MÜÜA HEA ASUKOHAGA AVAR JA RENOVEERITUD KORTER!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |