284 000 €
Lasnamäe tn 4b, Sikupilli, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
VITRIINAKNAD, ERALDI SISSEPÄÄS JA 5 PARKIMISKOHTA!
2 комнатная|117.4 m²|этаж 1/13 | 2 419 €/m²
VITRIINAKNAD, ERALDI SISSEPÄÄS JA 5 PARKIMISKOHTA!
Külaliskorterid Kalarannas! KM hinnas!
Esinduslik büroo Stockmanni kõrval
Недавно отремонтированное коммерческое помещение в Старом городе
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |