224 000 €
Kuperjanovi 54, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Stiilne korter keset Vaksali roheluse keskel.
3 комнатная|64.6 m²|этаж 1/2 | 3 467 €/m²
Stiilne korter keset Vaksali roheluse keskel.
2 parkimiskohta, suur terrass!
Karakteriga kodu, mis toob ellu särtsu ja soojust
Naudi avarat õhtupäikselist terassi
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |