359 000 €
1 Vesilinnu tee 18, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa
A-Energiaklass l Kivimaja l 5 tuba l Meri 200m
5 комнатная|152 m²|Этажей 1 | 2 362 €/m²
2 д назад
A-Energiaklass l Kivimaja l 5 tuba l Meri 200m
Avar maja Suurupi külas- kamin, palju tube, oma aed ja rand lähe
Комфортный и уютный дом для вашей семьи!
A spacious Mediterranean-style family home with panoramic views!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |