680 000 €
Järve põik 6a, Assaku, Rae vald, Harjumaa
PRIVAATSE KINNISTUGA, EKSKLUSIIVNE MAJA
5 комнатная|207.1 m²|Этажей 1 | 3 283 €/m²
PRIVAATSE KINNISTUGA, EKSKLUSIIVNE MAJA
Privaatse kinnistuga eramu 15 minutit kesklinnast
Väga hea asukoha ja planeeringuga majad!
Ваш идеальный дом в Ярвекюла!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |