17 490 €
Kesk tee 8A, Jüri, Rae vald, Harjumaa
НОВЫЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ ПРЯМО ВОЗЛЕ ТАРТУССКОГО ШОССЕ
2535.6 m²|этаж 1/2 | 6.90 €/m²
НОВЫЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ ПРЯМО ВОЗЛЕ ТАРТУССКОГО ШОССЕ
UUED MODERNSED LAOPINNAD LENNUJAAMA KÕRVAL!
ERI SUURUSTES ÄRIPINNAD. SUUREPÄRANE ASUKOHT!
Suurepärase nähtavusega uus stockoffice Jüri Tehnopargis!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |