145 000 €
1 Randoja tee 30, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa
Renoveerimist vajav suvila ning kena saunamaja!
2 комнатная|25 m²|Этажей 1 | 5 800 €/m²
Renoveerimist vajav suvila ning kena saunamaja!
HEA KINNISTU, POTENTSIAALIGA AIAMAJA! LIITUMISED OLEMAS!
HEA HIND! Äkki suveks suvila!
KLIENDIPÄEV 18.04.2026 KELL 12:00-13:00
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |