128 000 €
Kuuse tn 43, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Kuuse tn 43
2 комнатная|51.3 m²|этаж 3/5 | 2 495 €/m²
Kuuse tn 43
Armas 2-toaline kodu Laagri keskuses
Sisustatud 2-toaline, terrass ja parkimiskoht
Kõrgelt hinnatud elukoht Nõmme/ Laagri piiril
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |