255 000 €
1 Sakala tn, Raeküla, Raeküla, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
A energiaklassiga valgusküllane kodu Pärnus
4 комнатная|156.1 m²|Этажей 2 | 1 634 €/m²
A energiaklassiga valgusküllane kodu Pärnus
KODU, MIS ÜHENDAB STIILI JA MUGAVUSE
Müüakse ruumikas kodu Räämal!
Uus köögimööbel hinnas!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |