БРОНЬ 260 000 € Võru tn 165/5, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано) Esinduslik büroopind, võimalusega muuta otstarvet 4 комнатная|244.9 m²|Этажей 3 | 1 062 €/m²
128 000 € Staadioni tn 3, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa Hoovimaja kesklinna lähedal! 3 комнатная|66.2 m²|Этажей 2 | 1 934 €/m²