254 000 €
1 Iirise tn 2-6, Ihaste, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Kaasaegne ja kvaliteetne kodu Ihastes!
4 комнатная|99.5 m²|этаж 1/2 | 2 553 €/m²
Kaasaegne ja kvaliteetne kodu Ihastes!
Sauna ja terrassiga ridaelamuboks Ihastes!
Viimane vaba korter - 4 tuba, terrass, saun!
Sauna ja terrassiga ridaelamuboks Ihastes!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |