90 000 €
2 Kaju, Ranna, Peipsiääre vald, Tartumaa
MAJA PEIPSI ÄÄRES!
4 комнатная|108.9 m²|Этажей 1 | 826 €/m²
MAJA PEIPSI ÄÄRES!
KORRALIK ELAMINE METSA ÄÄRES!
Ajalooline põlistalu aastast 1887
Hea ligipääs, elekter 20A!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |