550 000 €
Kelluka tee 39, Pirita, Tallinn, Harjumaa
Дом, в который хочется возвращаться
4 комнатная|244.7 m²|Этажей 3 | 2 248 €/m²
Дом, в который хочется возвращаться
PRIVAATNE METSAÄÄRNE RAJOON|2 MAJA|LINNA LÄHEDUSES
TÄIELIKULT RENOVEERITUD MAJUTUSHOONE TALLINNA SÜDALINNAS
ВАШ ДОМ МЕЧТЫ ЖДЕТ ВАС !
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |