841 €
Vallikraavi 2, Kesklinn, Tartu, Tartumaa
Уникальные виды из коммерческого помещения в центре города!
2 комнатная|107.5 m²|этаж 8/9 | 7.82 €/m²
Уникальные виды из коммерческого помещения в центре города!
Kaasaegne äripind hea juurdepääsuga asukohas
Üürida kauplus 163 m2 ja erinevad laopinnad
Äripind kesklinna vahetus läheduses!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |