1 174 800 €
Tartu mnt 10, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Jagatav planeering – sobib mitmele ettevõttele
587.4 m²|этаж 4/8 | 2 000 €/m²
Jagatav planeering – sobib mitmele ettevõttele
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
Otse omanikult!
Müüa üüri- ja päikesepargiäri
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |