380 000 €
5 Juhkentali tn 14-13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
JAANIPÄEVA SOODUSHIND KUNI 15.06!!! TULE VAATAMA!!!
3 комнатная|74.3 m²|этаж 3/5 | 5 114 €/m²
JAANIPÄEVA SOODUSHIND KUNI 15.06!!! TULE VAATAMA!!!
Möbleeritud l Rõdu l Parkimine l Panipaik
RÕDU, PARKIMISKOHT, SISUSTUS, KATUSEAED
Läbi 2 korruse/ 2 rõdu/ aurusaun / A-energia
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |