199 000 €
Tohvri põik 1, Soomaa, Tohvri, Viljandi vald, Viljandimaa
Ajalooline talukompleks Raudna jõe kaldal
6 комнатная|230 m²|этаж 1/1 | 865 €/m²
Ajalooline talukompleks Raudna jõe kaldal
AINULAADNE PAKKUMINE! 5,78 HA TALUKOMPLEKS OMA ISIKLIKU TIIGIGA!
Müüki tuli imeilus kodu Viljandimaal! Tehnika ja mööbel hinnas!
MÜÜGILE ON SAABUNUD SINU UNISTUSTE TALUKOHT! KINNISTU 4,38 HA !
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |