1 851 €
Peterburi tee 44, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
KAUBANDUS- JA TEENINDUSPIND PETERBURI TEE ÄÄRES!
2 комнатная|187 m²|этаж 1/4 | 9.90 €/m²
KAUBANDUS- JA TEENINDUSPIND PETERBURI TEE ÄÄRES!
СПЕЦ ПРЕДЛОЖЕНИЕ. первые 3 месяца 6.9 eur / m2
445 m² laopind büroo ja olmeruumidega
Stock-office tüüpi äripind heas asukohas.
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |