220 000 €
Piibelehe tee 5, Hüüru, Saue vald, Harjumaa
ДОМ У РЕКИ
4 комнатная|254.9 m²|Этажей 2 | 863 €/m²
ДОМ У РЕКИ
Palju potentsiaali nutikale renoveerijale
Palkmaja suure krundiga looduskaunis Ruila külas!
Ehitusjärgus unelmate maja
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |