199 900 €
Paruni tn 19-14, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa
BRONEERITUD!
3 комнатная|83.5 m²|этаж 1/3 | 2 394 €/m²
BRONEERITUD!
3-toaline rõduga korter - renoveerimine lõppjärgus
Täielikult renoveeritud C-energia majas!
Kammeri kodu
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |