550 000 €
Lodjapuu tee 47, Merivälja, Pirita, Tallinn, Harjumaa
Oсобенный дом в престижном районе Меривяля
5 комнатная|269 m²|Этажей 2 | 2 045 €/m²
Oсобенный дом в престижном районе Меривяля
Maja + aastaringselt kasutatav hoovimaja.
Tule kliendipäevale 26.05.2026 kell 17.00-17.30!
Müüa eriline kodu imelise hooviga Mähe südames!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |