1 650 000 €
Magasini tn 34, Veerenni asum, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Korterelamu arendusprojekt südalinnas
691 m²|Этажей 3 | 2 388 €/m²
Korterelamu arendusprojekt südalinnas
Eksklusiivne maja spa ja terrassidega
Suure privaatse aiaga kodu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |