279 000 €
Regati pst. 5/3-19, Regati, Pirita, Tallinn, Harjumaa
Avara sisehoovivaatega vaikne kodu
2 комнатная|51.7 m²|этаж 2/3 | 5 397 €/m²
Avara sisehoovivaatega vaikne kodu
Merivälja Residentsid: 2-комнатная с террасой!
Uhiuus mereäärne korter just valminud majas
Viimase korruse kodu rõduga
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |