85 900 €
1 F. R. Kreutzwaldi tn 90, Võru, Võrumaa
RENOVEERIMISJÄRGUS MAJA VÕRU KESKLINNAS
5 комнатная|113.9 m²|Этажей 2 | 754 €/m²
RENOVEERIMISJÄRGUS MAJA VÕRU KESKLINNAS
MÜÜA RENOVEERITUD ERAMAJA KOOS ABIHOONEGA – Lille
Imeilusas Võru linnas ootab Sind suve jaoks suvila!
Tee sellest oma unistuste pesa – hubane kodu ootab
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |