480 €
Ranna tee 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa (Забронировано)
3 комнатная|86 m²|этаж 3/3 | 5.58 €/m²
Kumna tee 5
OMA WC, KÖÖGI JA GARDEROOBIGA BÜROOPIND
Oma sissepääsuga nurgapind Tabasalu uusimas hoones
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |