1 699 €
Väike-Turu tn 7-D202, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Uusarendus Tartu kesklinnas
3 комнатная|106.9 m²|этаж 2/7 | 15.9 €/m²
Uusarendus Tartu kesklinnas
Kaasaegne büroo Tartu kesklinnas! 122m ²- 285,1m²
Optimaalne kontoriruum Tartu Vanalinnas
6. korrusel asuv A-klassi büroopind Paju 2 ärihoones
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |