24 000 €
Niidermaa, Rädi, Lääneranna vald, Pärnumaa
Metsamaa talumajaga mere läheduses
2 комнатная|154 m²|Этажей 1 | 156 €/m²
Metsamaa talumajaga mere läheduses
Puhka linnakärast või arenda turismiäri!
Elamu jõe ääres
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |