2 342 €
Lõõtsa tn 8a, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
Tule Ülemiste Citysse ja saa osa meie kogukonnast!
4 комнатная|173.5 m²|этаж 7/10 | 13.5 €/m²
Tule Ülemiste Citysse ja saa osa meie kogukonnast!
Эксклюзивные офисные помещения
БИЗНЕС ПЛОЩАДЬ С НЕВЕРОЯТНОЙ ПРОХОДИМОСТЬЮ
Viilhall 450 m2 + maa 875 m2. Lisaks maad 1600 m2, kontoripinda!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |