220 000 €
2 Nõmmiku tn 4-4, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa
Suurepärase asukohaga ridaelamu Ülenurmel
3 комнатная|72.3 m²|этаж 1/2 | 3 043 €/m²
Suurepärase asukohaga ridaelamu Ülenurmel
Hubane 3-toaline korter!
BRONEERITUD!
Avar 3 - toaline korter !
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |