105 000 €
Kasemetsa tee 96, Metsanurme, Saku vald, Harjumaa
Продается земельный участок
3 комнатная|53.6 m²|Этажей 1 | 1 959 €/m²
Продается земельный участок
Hubane aiamaja Metsanurme külas, Saku vallas!
Müüa perspektiivne suvila Tallinna küljel
UUS HiND! JÕEGA ÜMBRETSETUD SAAREL ASUV SUVILA!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |