9 700 €
1 Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
Tootmispind 1440m2 Kraanad 2* 10T
1 комнатная|1440 m²|этаж 1/1 | 6.74 €/m²
Tootmispind 1440m2 Kraanad 2* 10T
10T Краны 1622м2 новое здание
Sildkraana 2*10T Kõrgus 12m Kohe vaba
Kahekorruselise äripinna üüripakkumine
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |