565 000 €
1 Nurmiku tee 34, Pirita-kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa
UUS PAKKUMINE PIRITA-KOSEL!
6 комнатная|302 m²|Этажей 2 | 1 871 €/m²
UUS PAKKUMINE PIRITA-KOSEL!
Kehtiv hindamisakt 544000EUR. A-energiaklass
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |