750 000 €
1 Pirita tee 20/4-23, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Pirita tee 20/4
4 комнатная|124.3 m²|этаж 2/5 | 6 034 €/m²
Pirita tee 20/4
Õhtupäikesega 4-toaline, 9.korrus
Müüa ajatu sisustusega Penthouse Suur-Karja 2 majas
Pirita tee 20/4
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |