79 000 €
Arkna, Arkna, Rakvere vald, Lääne-Virumaa
Maja Arkna külas rahulikus kohas jõe ääres!
3 комнатная|170 m²|Этажей 1 | 465 €/m²
Maja Arkna külas rahulikus kohas jõe ääres!
MÜÜA SUVEMAJA PÄIDES
TÕELISELT ARHAILINE EESTI TALU
MÜÜA MAJA RAKVERE LÄHEDAL MAAL
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |