328 900 € 4 505 €/m² Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Paevälja pst 7/2-65 Klaasitud rõduga uus korter 4 комнатная|73 m²|этаж 6/6 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом Все объявления (75) Paevälja kvartal
364 900 € 4 278 €/m² Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Paevälja pst 9-11 2 korrust, rohkem võimalusi 4 комнатная|85.3 m²|этаж 2/3 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом Все объявления (75) Paevälja kvartal
329 900 € 4 240 €/m² Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Paevälja pst 7/1-16 Paevälja – Lasnamäe parim asukoht 4 комнатная|77.8 m²|этаж 3/6 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом Все объявления (75) Paevälja kvartal
364 900 € 4 278 €/m² Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Paevälja pst 9-10 2-korruseline perekorter 4 комнатная|85.3 m²|этаж 2/3 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом Все объявления (75) Paevälja kvartal