710 000 € Viru tn 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Müüa äripind Tallinna vanalinnas - UUS HIND 246.9 m²|этаж 4/5 | 2 876 €/m²
625 000 € Ahtri tn 6a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa 6,5% доходность, 5 лет договор 7 комнатная|282.8 m²|этаж 6/11 | 2 210 €/m²
615 000 € Vesivärava tn 50, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Ready commercial space for medical/beauty services 9 комнатная|208.4 m²|этаж 2/9 | 2 951 €/m²