370 000 €
Vene tn 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Müüa äripind vanalinnas, Vene tänaval
3 комнатная|123.5 m²|этаж 1/3 | 2 996 €/m²
Müüa äripind vanalinnas, Vene tänaval
TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!
Müüa üürivooga büroopind Tartu mnt 56 hoones!
Moderne büroohoone linna südames
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |