3 564 €
Ringtee tn 41, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Hoonete kompleks logistiliselt heas asukohas
3 комнатная|660 m²|Этажей 1 | 5.40 €/m²
Hoonete kompleks logistiliselt heas asukohas
Bürooruumideks sobiv pind Tartu vanalinnas ajaloolise väärtusega
Optimaalne kontoriruum Tartu Vanalinnas
Eksklusiivne büroopind Tartu südalinnas
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |